Вакцинація тварин

Вакцинація (щеплення, імунізація) призначена для попередження зараження тварин найбільш поширеними вірусними захворюваннями.Прививка домашних животных в Минске. Узнать цены на прививку - druzhok.by

У собак це: чума м’ясоїдних, інфекційний гепатит собак, аденовірусні захворювання, парвовірусний ентерит, коронавірусний ентерит, парагрип м’ясоїдних, лептоспіроз, сказ.
У кішок це: каліцивірусна інфекція, вирусний ринотрахеїт, панлейкопенія (котяча чума), хламідіоз, сказ.
В основі вакцинації лежить введення в організм антигенного матеріалу з метою викликати імунітет до хвороби. Це запобігає зараженню або послаблює його наслідки.
Як антигенний матеріал служать живі, але ослаблені штамами вирусів, вбиті (інактивовані) вируси, очищений матеріал (наприклад, білки), або синтетичні вакцини.

Вакцинация котов и кошек в Зеленограде и Солнечногорске

Вакцинації піддаються тільки клінічно здорові тварини (Відсутні явні ознаки захворювань, таких як температура, нежить, кашель, розлад травлення або апетиту, млявість. Тварина активно і не перебуває на стадії реабілітації після хірургічного втручання, травми тощо).
Перед вакцинацією тварини обов’язкова дегельмінтизація (знищення глистів), обробка від бліх (якщо такі є). Безпосередньо перед вакцинацією лікар проводить огляд тварини та оцінює стан її здоров’я. Це обов’язкова підготовка до вакцинації тварини.
Найбільш оптимальний вік для першої вакцинації щенят – 8-9 тижнів, для кошенят – 10 тижнів.
Потім проводять повторну вакцинацію: через 2-3 тижні для цуценят і 3-4 тижні для кошенят.
Однак, у деяких випадках проводять більш ранню вакцинацію: з 6 тижнів. Але в цьому випадку вакцинацію повторюють тричі з інтервалом 3-4 тижні.
Потім тварину вакцинують після зміни зубів (у віці 7-8 місяців).
Далі вакцинацію повторюють один раз на 12 місяців.
Дорослі, раніше не вакциновані тварини, вакцинуються дворазово з інтервалом 3-4 тижні.
Протипоказанням до вакцинації є вагітність самки.
У деяких випадках після вакцинації можуть спостерігатися алергічні реакції (почервоніння, ядуха, млявість, відсутність апетиту, підвищення температури). У такому разі необхідно звернутися до лікаря.

Вакцинация животных, собак и кошек в Самаре – ветклиника Панда

Слід розуміти, що при вакцинації тварин може бути багато нюансів, тому перед щепленням завжди краще проконсультуватися з ветеринарним лікарем. Зрозуміло, таку консультацію можна отримати і в нашій клініці.
Перед вакцинацією в клініці можна провести чіпування тварини, занести номер мікрочіпа до ветеринарного паспорту та міжнародної бази даних.
Пам’ятайте: захворювання простіше запобігти, ніж потім з ним боротися.

Вакцинация собак и кошек от коронавируса стартовала в Челябинске

Вакцинувати (прищепити) кішку, собаку, кролика в місті Кривий Ріг можна у ветеринарній клініці “СТЕП”