ВЕТЕРИНАРНА РЕНТГЕНОГРАФІЯ

ВЕТЕРИНАРНА РЕНТГЕНОГРАФІЯ

Рентгенологічна діагностика є однією з найбільш популярних методик дослідження організму дрібних домашніх тварин. Помилковою є думка, що рентгенологію використовують тільки для діагностики патологій опорно-рухового апарату, органи грудної та черевної порожнини також прекрасно візуалізуються на рентгенологічних знімках.

Якість отриманих рентгенівських знімків залежить від обладнання і професіоналізму лікаря-рентгенолога. Цифровий апарат для рентген-досліджень, який використовується в «Степ» дозволяє отримувати знімки високої якості, які можна піддавати комп’ютерній обробці – збільшувати, змінювати яскравість і контрастність, що сприяє підвищенню інформативності знімків. Крім того, завдяки цифровим технологіям, променеве навантаження на пацієнтів знизилася в кілька разів, що робить цифрову рентгенографію набагато безпечнішою, в порівнянні з плівковими апаратами.

Лікарі-рентгенологи, що працюють у ветеринарному госпіталі, мають високу кваліфікацію і великим досвідом роботи, що дозволяє не упустити ні найменшого нюансу під час проведення рентгенологічної діагностики, а також – гарантувати достовірну розшифровку отриманих даних.