Оксигенотерапія

Оксигенотерапія
Оксигенотерапія, що проводиться співробітниками ветеринарного госпіталю СТЕП, здатна прискорити процес одужання домашніх тварин у випадках хронічних і гострих захворювань, як доповнення до традиційної терапії.

Оксигенотерапія для тварин


Оксигенотерапія (киснева терапія) – це високоефективний метод лікування тварин із серцево-легеневої патологією. Оксигенотерапія незамінна при лікуванні будь-яких гострих важких станів, пов’язаних з явищами дихальної недостатності, а також під час реанімації.

Оксигенотерапія показана при: задишки будь-якої етіології, при набряку легенів, при шокових станах, станах пов’язаних з анемією, теплових ударах і інших станах, що загрожують життю тварин.

Реанімаційна система для новонароджених Giraffe Omnibed.

Дана реанімаційна система Giraffe допомагає досягти високих позитивних кінцевих результатів при виходжуванні ослабленого новонародженого потомства і дозволяє контролювати оптимальні показники температури, вологості і кісларода відповідно до потреб новонароджених.

Протипоказань у оксигенотерапии немає. Вона покращує кровообіг і роботу легенів, стабілізує метаболізм, покращує роботу центральної нервової системи, знижує набряки, нормалізує роботу печінки, серцевої системи і всього організму в цілому. Вона ефективна для важких стресових ситуацій і післяпологового періоду.

Оксигенотерапія (киснева терапія) – незамінна при лікуванні будь-яких гострих важких станів, пов’язаних з явищами дихальної та серцево-судинної недостатності, а також, під час хірургічних операцій та реанімації. У клініці є киснева камера, що дозволяє проводити оксигенацію з максимальним комфортом для Вашого улюбленця.