• Русский
  • Українська
Працюємо без вихідних: з 8:00 до 21:00
(096)830-19-51
ул. Тухачевского, 30а
(097)010-99-36
пр. Мира, 7
Про клiнiку

1

 

Висококваліфікована ветеринарна допомога у Кривому Розі

У нашому сучасному ветеринарному госпіталі до Ваших послуг працює команда висококласних досвідчених професіоналів. Фахівці ветеринарного госпіталю «СТЕП» використовують професійну медичну апаратуру – все, що необхідно для постановки точного діагнозу і максимально результативного лікування тварин.

Лікарі ветеринарного госпіталю практикують індивідуальний підхід до кожної тварини з самого першого візиту. Головною метою є турбота про Ваших улюбленців, надання їм кваліфікованої допомоги за доступними цінами, які регламентуються прайс-листом, ознайомиться з ним Ви можете на нашому сайті. Ми надаємо ветеринарну допомогу не тільки собакам і кішкам, але і гризунам, кроликам, птахам, рептиліям і решті домашнім вихованцям.

 

2

 

Ваша улюблена кішка або собака може отримати у ветеринарному госпіталі «СТЕП» власний ветеринарний паспорт міжнародного класу, що містить всю необхідну інформацію про тварину.

 

photo-step

 

Також у нас є ветеринарна аптека, де можна купити ветеринарні препарати, вітамінно-мінеральні комплекси, корми преміум класу, зоотовари, амуніція і різні аксесуари для ваших тварин. Кожен житель міста Кривий Ріг може знайти все необхідне для Вашої тварини.

 

4

 

Співробітники нашого госпіталю

5