Стоматологія

Кожен з нас зустрічався із зубним болем і іншими стоматологічними проблемами, і знаєте, як важливо отримати кваліфіковану допомогу, а чи замислювалися ви про те, як часто болять зуби у вашого вихованця? Коли в останній раз ваш вихованець був на прийомі у стоматолога? Адже здоров’я зубів важливо не тільки естетично, але і впливає на стан шлунково – кишкового тракту та психоемоційний стан тварини в цілому. Чим старшою стає тварина, тим більш уразливі її зуби і схильні до різного роду впливів як біологічних, так і фізичних. Порожнина рота тварин також вимагає постійного догляду, гігієнічних процедур, стоматологічного лікування, як і у людей. Захворювання зубів властиві не тільки віковим тваринам, але і молодим з генетичною схильністю або індивідуальними породними особливостями. Часто проблеми порожнини рота можуть бути пов’язані з механічними пошкодженнями твердої їжею, осколками кісток, твердими іграшками, внаслідок падінь, ударів різної етіології.
У мережі ветеринарних госпіталів «Степ» з’явився кваліфікований лікар стоматолог, єдиний в місті Кривий Ріг фахівець вузького профілю, в арсеналі якого є відповідно обладнаний ветеринарний стоматологічний кабінет!
Як зрозуміти чи потребує вихованець консультації ветеринарного стоматолога?
Перші симптоми, які повинні вас стурбувати:
– неприємний запах з ротової порожнини;
– скрегіт зубами;
– домішки крові в слині;
– больові відчуття під час їжі;
– зубний камінь ;
– хиткість зубів;
– зміна кольору зубів;
– порушення цілісності зубів;
– запалення ясен;
– набряк, абсцес, свищ в підочній області або області щелеп.

Спектр стоматологічних послуг, які надає ветеринарний стоматолог госпіталю «Степ»:
– консультація ветеринарного стоматолога;
– навчання власника правилам догляду за порожниною рота тварини;
– зняття зубних каменів з використанням ультразвуку;
– видалення тимчасових і постійних зубів;
– лікування зубів;
– лікування карієсу з постановкою фотополімерних пломб;
-лікування періодонтиту і пульпіту багатоканальних зубів з депульпацією і пломбуванням каналів;
– профілактика захворювань зубів і ясен;
– видалення кіст порожнини рота.

Тварини не можуть підказати власнику, що його турбує, а лікар може розпізнати проблеми ще в зародку захворювання, тому не варто нехтувати профілактичним оглядом стоматолога! Порадуйте свого вихованця здоров’ям і життям без дискомфорту і болю, пройдіть профілактичний огляд!